“Shoferi që aksidentoi vajzat të VARET”, alarmi i telefonuesit: KRIMINELËT po dalin nga BURGU

16 Shtator, 11:10 | Përditesimi i fundit: 2020-09-16 11:12:11

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues foli me keqardhje për aksidentin në Tiranë-Elbasan ku humbën jetën dy vajza dhe tha se ai shofer duhet të kalbet në burg madje të varet sipas tij. Më pas zotëria ngriti edhe një alarm të madh kur tha se të gjithë kriminelët më të rrezikshëm po dalin nga burgu.

Programe të tjera

Shiko të gjitha