Shoqërues i turistëve të huaj në Shqipëri, Ergys Vladi:Të hapet turizmi rajonal

27 Prill, 13:15

Ergys Vladi, tour operator tregon në një lidhje në emisionin "Rreze Dielli" se si nisi këtë profesion, dhe sesi i duhet tashmë të përballet me mungesen e turisteve, si pasoje e izolimit te vendit nga Covid-19. Ai ka një kërkesë: hapjen e turizmit, të paktën për vendet e rajonit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha