'Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 13 maj 2021

13 Maj, 09:07

Titujt e gazetave per sot, nga makinat qe rrezikojne te ngelin ne kolaudim te familja Berisha nen hetim nga SPAK per pastrim parash e deri tek varferine apo padrejtesine

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha