'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 17 maj 2021

17 Maj, 08:34

Titujt e gazetave per sot, nga si perfitohet shtesa e re e pensioneve per 83 profesione te Basha mbyll garen per kreun e PD e deri tek fantazma e 17 majit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha