'Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 12 maj 2021

12 Maj, 08:40

Titujt e gazetave per sot, nga ndryshimet ne qeveri nisin me "drejtoret e medhenj" te Rama thote se Europa eshte hipokrite me ne e deri tek per miushin,Lulin dhe duart me gjak

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha