“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 11 maj 2021 / A duhet hequr ora policore?

11 Maj, 11:45

Nga votat e pavlefshme te e djathta shqiptare e deri tek Gërdeci. Telefonuesit debatojnë dhe flasin për heqjen apo jo të orës policore

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha