'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun 12 maj 2021 / Vrasjet, politika e turizmi në fokus

12 Maj, 10:41

Nga “vrasjet po bëjnë kërdinë” tek “duhet ligj për vetëmbrojtje”. Telefonuesit komentojnë edhe politikën e sezonin turistik

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha