“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 18 maj 2021, Kush duhet ta drejtojë PD-në?

18 Maj, 10:17

As Basha e as Kadilli. Telefonuesit dhe votuesit e sondazhit thonë se Partinë Demokratike duhet ta drejtojë dikush tjetër.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha