Si të shërohemi nga gripi dhe ushqimet që duhet të konsumojmë / E ftuar nutricionistja Marsida Bardhi

26 Shkurt 2020, 15:40

Folëm sot me nutricionisten Marsida Bardhi për ushqimet që duhet të konsumojmë për të mbajtur gripin larg. Ajo thotë se vecanërisht te fëmijët rekomandohet qumështi me mjaltë, lëngu i portokallit, frutat dhe perimet e stinës etj. Ndërkohë nutricionistja na kishillon edhe për ushqimet që nuk duhen konsumuar kur jeni me grip.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha