Si të visheni në një ‘date virtual?’, blogerja nga Kosova tregon si të jetoni në karantinë me 'stil'

8 Prill, 12:20

Edhe pse të mbyllur mos harroni se të ndihesh mirë edhe në karantinë është një element që do jua bëjë më të thjeshtë ditën tuaj.

Është e vërtetë që tashmë situata e krijuar nga koronavirus ju ka bërë që të ndërpritni argëtimet tuaja jashtë mureve të shtëpisë, por kjo nuk do të thotë që nuk mund të kaloni një karantinë me ‘stil’.

Blogerja Rita Saraci sugjeron 3 veshje në karantinë, mes të cilave si të visheni në një ‘date virtual’.

Blogerja kosovare thotë se veshjet që nuk duhet të mungojnë në karantinën tuaj janë veshjet e fitnesit, ato të pambukta dhe pak më të rënduarat për ‘date-t virtuale’.

Programe të tjera

Shiko të gjitha