Spiropali për Report Tv: Rama meriton një mandat të tretë, në zgjedhje me aleatë vetëm popullin

14 Shtator, 21:40

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin Elisa Spiropali, ka folur për emisionin "5 Pyetjet" nga Babaramo në Report Tv për largimet para zgjedhjeve në qeveri.

Spiropali është përgjigjur edhe për mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të PS-së, ku tha se ka patur një shtyrje të datës për shkak të pandemisë dhe me shumë mundësi asambleja mund të mblidhet online.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha