Stresi tregon se si i ka ndryshuar rutinën koronavirus: Me prindërit shihem nëpërmjet ballkonit

2 Prill 2020, 11:44

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, ka treguar nëpërmjet një lidhje skype me gazetaren Suada Daci në emisionin "Rreze Dielli"  se ka vendosur të bëjë një 'jetë të shëndetshme' në kushtet e karantinimit dhe zbulon sesi po e kalon ditën i izoluar. 
"Dal për vrap, kam lënë duhanin. Kjo karantinë është shumë e thjeshtë për mua. Gjithmonë kam mbajtur karantinë edhe në kohë të thjeshta, por kjo nuk është shaka! 
I bëj thirrje të gjithë të rinjve, mos të pijnë duhan më shumë, por të ushqehem shëndetshëm. Prindërit i shoh nëpërmjet ballkonit, ata janë në shtëpinë e tyre dhe kanë marrë masa të rrepta. 
Ushqimet i marr vetë, gatuaj vetë, po punoj me muzikën, po shkruaj." shprehet Stresi. 
Këngëtari ka një mesazh për të gjithë, në këtë periudhë që ai e quan serioze: Të mbrojnë veten dhe të tjerët. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha