Telefonuesi u PËRVISHET keq aleatëvë të PD dhe i numëron MËKATET Sali Berishës

3 Gusht, 09:47

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues ishte shumë i ashpër me aleatët e Partisë Demokratike duke i akuzuar ata dhe mbështet ndryshimet kushtetuese që nuk lejojnë koalicione. Zotëria më pas renditi edhe mëkatet që sipas tij ka bërë Sali Berisha në këtë vend.

Programe të tjera

Shiko të gjitha