Tentoi të vidhte paratë e xhiros së dyqanit por nuk hapi dot kasën, ‘skifteri’ në Kuçovë merr një stekë paketash dhe fletoren e borxheve

24 Shkurt, 16:44

Një 56-vjeçar, banues në fshatin Drizë në qyteten e Kuçovës, është kapur gjatë natës së djeshme nga shërbimet e policisë së Komisariatit të Policisë Kuçovë, në përpjekje për të vjedhur në një dyqan.