Trup të tonifikuar me pak lëvizje në shtëpi? Ja ushtrimet më të mira për celulitin, ju duhet vetëm një çorape

13 Qershor, 14:06 | Përditesimi i fundit: 2024-06-13 15:46:12

Trajnerja e fitnesit Erilanda Bakalli, na tregon disa ushtrime në kushte shtëpie për celulitin. Ushtrimet janë shumë të thjeshta, ju duhet vetëm një llastik dhe me disa ushtrime të ndryshme mund të tonifikoni pjesën e krahëve, kofshëve, barkut dhe vitheve. Trajnerja na tregon dhe gabimet që nuk duhen bërë teksa bëjmë ushtrime në shtëpi, natyrë apo palestër si dhe orarin e duhur për t’u ushtruar.