'U fikën dritat dhe u vranë dy komisioner', gazetari Gazmend Agaj rrëfehet 'N'Kohë' për misionet nëpër botë të OSBE/ODIHR dhe magjinë e radios

20 Shkurt, 10:29

Nga misionet ndërkombëtare si vëzhgues i OSBE/ODIHR te rrugëtimi magjik si prezantues ndër vite në Radio Tirana. I ftuar këtë të shtunë në emisionin “N’kohë” në Report Tv,  gazetari Gazmend Agaj rrëfeu detaje të pazakonta nga eksperiencat e tij nëpër botë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha