Ushtrimet që mund të bëjmë në kushte shtëpie! Instruktorja e palestrës demonstrime të tyre

17 Prill, 11:59

Disa ushtrime qe mund te beni ne kushtet e shtepise, jane demonstruar kete te premte nga instruktorja e palestres Jola Braha ne nje lidhje direkte ne emisionin "Rreze Dielli". Ajo tha se keto ushtrime do ju ndihmojne qe te keni nje fizik te mire dhe se duhet te pakten disa ushtrime per te patur rezultate te mira.

Programe të tjera

Shiko të gjitha