Xheni Sala, vajza me Sindromen Down qe ka pasion modelingun dhe fotografine

22 Mars 2018, 09:44

Historia e Xheni Sala, vajzës me Sindromen Down qe ka pasion modelingun dhe fotografine në emisionin Rreze Dielli në Report TV

Programe të tjera

Shiko të gjitha