Ylli Merja: Uthulla e mollës, miku më i mirë i diabetikëve, ja receta kuruese

20 Qershor, 13:56

Në rubrikën e kësaj të hëne ‘ Bima dhe Shëndeti’ në Report Tv, mjeku popullor Ylli Merja foli për mrekullitë e mollës së egër, si një kurues i shumë sëmundjeve. Sipas specialistit Ylli Merja është një gjë vërtet e rëndësishme për shëndetin e njeriut.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha