POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Izet Haxhia para gjykatës, mesazhi i të dashurës: Në djall të gjithë! Ai do luftojë deri në fund

Izet Haxhia sot para gjykatës së Tiranës

TIRANE- Izet Haxhia sot doli për herë të parë para Gjykatës së Tiranës duke kërkuar rigjykim të dosjes Hajdari për të cilën është dënuar me 25 vite burg si bashkëpunëtor në ekzekutim. Pas shfaqjes për herë të parë të Haxhisë para gjykatës, ka reaguar me një status në faqen e Facebook-ut të ish-trupërojës së Sali Berishës, e dashura e tij Franka. Ajo shprehet e tronditur që e sheh të rrethuar me policë dhe prokurorë, ndërsa thotë se do të donte që e gjitha të ishte thjesht një makth dhe të zgjohej nga gjumi.


Statusi i te dashures se Izet Haxhise

d.ba.
Komento