10 herë kur artistët e tatuazheve i shndërruan plagët në vepra arti

Nuk është sekret që arti mund të shërojë. Muzika na mban të rinj, pikturat rrisin sistemin imunitar dhe tatuazhet na lejojnë t'i shikoni gjërat ndryshe. Arti i trupit mund të marrë një kuptim të ri kur një person kalon kohë të vështira.

Këta njerëz ishin mjaft të guximshëm për të treguar plagët e tyre në të gjithë botën dhe madje i shndërruan ato në vepra arti.

J.SH./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Reciprociteti me Serbinë, Kosova ndalon nga sot hyrjen e automjeteve me targa serbe në vend