Të shndërrosh ‘defektet’ në forcë, njerëz që mbuluan shenjat në trupat e tyre me art

Foto ilustruese

Të shndërrosh “defektet” në forcë, kjo është fuqi!

Pikërisht këtë kanë bërë shumë njerëz, të cilët kanë përdorur shenjat në trupat e tyre dhe i kanë kthyer në një copëz arti.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7. 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinë ose test negativ për të hyrë në Universitete, a ju duket e drejtë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Veliaj uron çiftin nga Afganistani që do të garojë nesër në Maratonën e Tiranës