​Aksident pas mesnate, humb
jetën 22-vjeçari nga Dijvaka

​Aksident pas mesnate, humb<br />jetën 22-vjeçari nga Dijvaka
Një aksident fatal ka ndodhur sot pas mesnate në Mërtish të Lushnjës, si pasojë e të cilit një shtetas ka humbur jetën.
 
Ngjarja ka ndodhur në orën 1:30, në aksin rrugor Divjakë- Këmishtaj. Shtetasi Jovan Rrushi, 22 vjeç, banues në fshatin Gungas, Divjakë, duke drejtuar mjetin tip Benz me targa AA 567 NM, ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me murin e një banese.
 
Përplasja i ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme 22-vjeçarit.
d.i./Shqiptarja.com
 

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Në 27 mars përballet me Shqipërinë, Polonia 'bie' në Çeki, mposhtet me rezultatin bindës nga vendasit

Në 27 mars përballet me Shqipërinë, Polonia 'bie' në Çeki, mposhtet me rezultatin bindës nga vendasit