A janë gratë shtatzëna të rrezikuara nga koronavirusi? Dëgjoni këshillat e mjekut

"Jo në mënyrë specifike. E vetmja këshillë është që të tregohet e kujdesshme si deri sot, të vijojë që të marrë të njëjtat masa. Pra se si natyrë një grua shtatzënë është më e kujdesshme" tha Alban Ylli.


Lajmi kryesor:

Nga se vuani dhe a rrezikoni? Përgjigjet mjeku, pse fëmijët janë imunë, astmatikët të bëjnë kujdes! Shenjat e para të koronavirusit


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Etna shpërthen sërish, pamje nga krateri i vullkanit