A rrezikoheni nga bagëtitë? Mjeku: Njerëzit në fshat janë më të sigurt me një kusht

"Jo! Njerëzit që jetojnë në fshat janë më pak të rrezikuar me kusht se një person nga Tirana të mos shkojë atje" tha mjeku Alban Ylli.


Lajmi kryesor:

Nga se vuani dhe a rrezikoni? Përgjigjet mjeku, pse fëmijët janë imunë, astmatikët të bëjnë kujdes! Shenjat e para të koronavirusit


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?×

Lajmi i fundit

John

Kim mesazh tjetër Berishës: SHBA serioze në luftën me korrupsionin, do ndihmojmë për një Shqipëri më demokratike, me ju edhe përtej 30 viteve të ardhshme