‘Ah si qenka dashnia’, Bora Zemani kërcen këngën e Donaldit! Mos nuk e ka harruar akoma?! (VIDEO)

“Ah si qenka dashnia, po me mbyt mua vetmia...”, refrenin e këngës “Toxic Love” ka kënduar mbrëmjen e djeshme Bora Zemani, në festën e 30-vjetorit të saj.

Kjo është kënga që pak muaj më parë, Donald Veshaj, ish-partneri i moderatorës i dedikoi asaj dhe lidhjes së tyre të dashurisë.  Videoja në të cilën shfaqet Bora duke kërcyer dhe kënduar këngën, është bërë virale shumë shpejtë në internet.

Pavarësisht se Donaldi ka nisur një lidhje të re brenda shtëpisë së “Big Brotherit” me Beatrixin, duket se Bora nuk e ka problem ta kujtoi atë edhe përmes muzikës.

Si mendoni ju? A është kjo një shenjë se Bora ka ende ndjenja për aktorin?!

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vaj_me_det: 14/01/2022 12:47

    Ore Donaldi prekte ke bora apo hic po ka prekur veshtire e ka Bora

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

Norvegjia premton 92 milionë dollarë ndihmë humanitare për Ukrainën

Norvegjia premton 92 milionë dollarë ndihmë humanitare për Ukrainën