POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Aktori i njohur bëhet baba i një vajze, i vendos emrin mjaft domethënës (Foto)

Aktori Raoul Bova

Aktori më simpatik i skenave italiane është bërë baba për herë të dytë ditën e sotme. Bashkëshortja e Raoul Bova, Rocio Mmorales ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me një emër mjaft domthënës, Alma, që në shqip përkthehet shpirt.

Lajmin e mirë e ka bërë të ditur vetë aktori me anë të një postimi në rrjetin social Instagram. “Mirëse erdhe Alma ime, mirëse erdhe shpirti im,”- shkruan aktori krahas një fotoje ku shihet dora e të porsalindurës.

Foto e publikuar nga Bova në Instagram 

Bova është babai i tre fëmijëve të tjerë, një vajze dhe dy djemve.

 

fl.mi.
Komento