Aleks Seitaj zbulon planet: Video e radhës e humorit, e sugjeruar nga Ronela Hajati (VIDEO)

Aktori i humorit Aleks Seitaj, ka zbuluar në emisionin "Rreze Dielli" 'planet' për videot e tij të humorit, ku vë në lojë 'zakonet shqiptare të karantinës'.
Ai thotë se do të integrojë brenda edhe personazhe të njohura shqiptare. Ndërkohë, video që do të publikojë nesër, është e sugjeruar nga këngëtarja Ronela Hajati. 
"Jam i hapur për çfarëdolloj ideje, bashkëpunimi dhe pse jo në të ardhmen do të ketë edhe personazhe të tjera. Përshembull, skeçi i ditës së nesërme është sugjeruar nga Ronela Hajati".zbulon aktori i humorit. 


Lajmi kryesor:

Humor, muzikë, aktrim! Në emër të jetës, artistët: Të disiplinuar do ta fitojmë luftën me koronavirus (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?×

Lajmi i fundit

John

9 rregulla 'të arta' se si të ktheheni të bezdisshëm kur shkoni mysafir diku (FOTO)