Atentati ndaj Hekuran Billës/ Shtyhet për nesër masa për Viktor Markun

Shtyhet për nesër masa për Viktor Markun, të dyshuarin kryesor për vrasjen e Hekuran Billës. 


Lajmi kryesor:

Ekzekutimi i Billës/ Dëshmia e Markut: S'kam vrarë njeri! Avokati: U arrestua pa urdhër ndalimi! Sebastian Mali student i shkëlqyer i Juridikut! Nesër vendimi


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Aksident në Rrugën e Kombit, përplasen 2 automjete, plagoset 80-vjeçari