Banorja bën gati valixhet, thotë se do largohet nga Big Brother

Banorja bën gati valixhet, thotë se do largohet nga Big Brother

Banorja e Big Brother Ledjona Xheladinaj ka dashur të lërë shtëpinë e vipave.

Në një bisedë me Erjolën ajo tregoi se nuk ka çfarë të bëjë më në shtëpi dhe se e ka marrë malli për vajzën.

Pjesë nga diskutimi me Erjolën:

Erjola: Po rri moj se je pretendente për ta fituar

Ledjona: Po kemi edhe jetën jashtë plus që jam shumë e ngarkuar edhe kaq nuk dua të rri më ju vazhdoje.

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • e drejta: 02/03/2024 13:19

    AMAN PO NUK DOLEN TE DYJA KETO LEDIONA DHE ERJONA...PUPUPU SA TE LIGA JANE

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Komisioni ‘TIMS’, PS: S’mund të ketë vendime të njëanshme! Salianji: Është vërtetuar se ka pasur ndërhyrje në ‘TIMS’! Ju kërkoni të bllokoni hetimet

Komisioni ‘TIMS’, PS: S’mund të ketë vendime të njëanshme! Salianji: Është vërtetuar se ka pasur ndërhyrje në ‘TIMS’! Ju kërkoni të bllokoni hetimet