‘Beatrix ka shkuar në Dubai me të dashurin’, Këngëtarja ‘shpërthen’ ndaj Balina Bodinakut: Do ndjek rrugë ligjore, s’më ul vlerat

‘Beatrix ka shkuar në Dubai me të dashurin’, Këngëtarja ‘shpërthen’ ndaj Balina Bodinakut: Do ndjek rrugë ligjore, s’më ul vlerat

Beatrix dhe Balina Bodinaku

Me një postim në rrjetet sociale, Beatrix Ramosaj i ka kthyer përgjigje opinionistes së “Big Brother” e cila tha se këngëtarja ka ikur jashtë shtetit me të dashurin.

Në faqen e saj zyrtare në Instagram, Beatrix ka publikuar disa foto, ku shfaqet biseda e opinionistes së Big Brother, Balina Bodinaku, që flet me dikë tjetër ndërsa shkruan se këngëtarja ishte larguar për në Dubai me të dashurin.

Betarix duket mjaft e revoltuar lidhur me këtë, duke thënë se kjo do të jetë hera e fundit që toleron fjalë të pavërteta dhe se do të zgjedh rrugën ligjore.

 “Ka ardhur koha t’i dal zot vetes sime dhe këtë do bëj. Të hamendësosh për jetën time private me shoqet e tua je e lirë ta bësh kur të duash, por të mundohesh të influencosh mbështetësit e mi me shpifjet e tua nuk ta toleroj. Kështu si ke vepruar ti më vërteton që instiktin e kam pasur të saktë. Sa herë më ke sulmuar brenda shtëpisë BBV e ke pasur personale. Mesa di unë nuk të kam rënë ndonjëherë në qafë, prandaj kjo të jetë hera e fundit që ti shpif për mua ose ndryshe do ndjek rrugë ligjore. Nuk më ul vlerat dot ti”, ka shkruar ajo në Instagram.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kokkuqi: 15/02/2022 16:41

    Bobo na la ne tension kjo Trixa se ku humi,as me hahet as me pihet,mexi mram kam hanger do mish te pjekun e do birra sa ngrejsha birren me shkonte menja ku duhet te jet ca po ban a thu po nerth,a thu po i han klitori!!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq