Bora Zemani konfirmon pajtimin me Donald Veshaj, fotoja që sapo postoi në Instagram na e vërtetoi

Bora Zemani konfirmon pajtimin me Donald Veshaj, fotoja që sapo postoi në Instagram na e vërtetoi

Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Bora Zemani ka konfirmuar pajtimin me Donajd Veshajn. Ajo ka publikuar foton që i thotë të gjitha.

Ajo shfaqet krah Donaldit, ku shkruan “Na lini të kërcejmë”. Kjo pasi ajo është prezantuesja e programit të ri “Dancing With the Stars”.

Mesa duket do jetë e ftuara e parë e emisionit të vëllezërve Veshaj.

Postimi i Bora Zemanit

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Rrocka: 29/09/2022 08:36

  Pidhmotra

  Përgjigju
 • Serxhio: 27/09/2022 21:31

  BORA LESHI DONALD PERSHESHI

  Përgjigju
 • Petrit: 27/09/2022 19:57

  Po ky veshaj sikur qenka dobsu

  Përgjigju
 • Tiranesi: 27/09/2022 19:23

  Çfarë lajmi mo të keqën kujtë i plasi çfare bëjnë dy kurvat hahaha

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto