COVID-19, kryetari i Bashkisë Belsh Arif Tafani rezulton pozitiv

Arif Tafani, kryetari i Bashkisë Belsh

Kryetari i Bashkisë Belsh, Arif Tafani është infektuar nga koronavirusi.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se është karantinuar në banesë.

Puna vijon normalisht në bashkinë e Belshit.


Lajmi kryesor:

COVID-19/ Rekord viktimash sot, 17 humbje jete, 795 raste të reja! Infektohet kryetari i Bashkisë Belsh Arif Tafani, mbyllet çerdhja në Vlorë e Berat


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me përfshirjen e aleatëve në listat fituese të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Tjetër dëshmi rrëqethëse nga Covid2, ‘viktimë’ e Tires: Na kërkoi 50 euro për ta ruajtur! Dhamë 4 mijë euro, babai na vdiq! E çuam 98 kg dhe doli 40 kg!