Dafina Zeqiri bëhet nuse (FOTO)

Dafina Zeqiri bëhet nuse (FOTO)

Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka befasuar fansat përmes disa fotove që ka ndarë në profilin e saj në Instagram e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë,

E veshur me fustanin e ëndrrave të çdo vajze, këngëtarja ka ndarë disa momente nga ‘dasma’ e saj.

Në postimin e saj ajo ka vendosur dhe shkrimin “I do”, që do të thotë ‘Pranoj’.

Nuk dihet ende nëse është një dasmë e vërtetë apo pjesë nga videoklipi i radhës i këngëtares.

Kujtojmë se pak kohë më parë ajo konfirmoi ndarjen nga partneri i saj Dj Geek.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Ekstradimi/ Rasti i parë! Një vajzë shqiptare ‘wanted’ prangoset në Londër

Ekstradimi/ Rasti i parë! Një vajzë shqiptare ‘wanted’ prangoset në Londër