‘Do kishe përfunduar në polici’/ Sherr në Big Brother, Erjola: Je skizofrene! Ilnisa: Kështu të kanë mësuar prindërit?

‘Do kishe përfunduar në polici’/ Sherr në Big Brother, Erjola: Je skizofrene! Ilnisa: Kështu të kanë mësuar prindërit?

Shtëpia e Big Brother VIP Albania 3 është përfshirë së fundmi nga një përplasje e ashpër mes 2 konkurrenteve, Ilnisës dhe Erjolës.

Një konflikt në kuzhinë rrezikoi të dyja vajzat të cilat po gatuanin me vaj të nxehtë. Erjola shkoi në kuzhinë për të gatuar disa vezë por nuk u lejua nga Ilnisa e cila e kritikoi se po e bënte me vaj.

Ndërsa moderatorja i kujtoi se kuzhina nuk është pronë e saj. Përplasja përshkallëzoi dhe banoret kaluan në ofendime ndaj njëra-tjetrës. Erjola e quajti skizofrene ndërsa Ilnisa i kujtoi edukatën e prindërve, gjë që preku moderatoren.

Pjesë nga debati:

Erjola: Mos më shty tiganin, se mund të digjem

Ilnisa: Ti erdhe… çfarë taskirati kam që po më bën me pika

Erjola: Po ti avash se më shtyve tiganin me vaj të nxehtë, doje të më digjje o skizofrene

Ilnisa: Çfarë the m’i

Erjola: Po më shtyve tiganin

Ilnisa: Çfarë the

Erjola: Po ik o Ilnisa na lër rehat, atë thashë!

Ilnisa: Sheh ndonjë pasqyrë këtu, duke parë veten

Erjola: Më lër se erdha për qetësinë time, mos më cito

Ilnisa: Si nuk të vjen turp

Erjola: Ik se me ty nuk rrihet, nuk hahet, nuk pihet

Ilnisa: Kujdes se po gatuaj, shiko si më bëre

Meri: Kujdes se keni gjëra të nxehta dhe po bëni ndonjë dëm, ju lutem qetësohuni se do të digjeni

Erjola: Të më kishte rënë vaji mua, e shikoje ti si fluturoje, do kishe përfunduar në polici

Ilnisa: Nuk ka kamera këtu? Që ti je hipokritja dhe mashtruesja më e madhe në këtë shtëpi, kjo nuk do mend

Erjola: Ik, se ti edhe në bukë do sherr

Ilnisa: Do protagonizëm

Erjola: Protagonizëm do ti se nuk të fola

Ilnisa: Sa turp

Erjola: Nuk e ke marrë me tapi

Ilnisa: Turp për ty, kështu të kanë edukuar prindërit?

Erjola: Të më përmedësh babin dhe nënën që nuk e kam, unë nuk ta lejoj. Si më provokon te prindërit, kur e di që nuk i kam. O ndyrësirë. Nuk bie në nivelin tënd.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

SPECIALE/ Fshatrat 'fantazmë' të Shqipërisë, emigrimi dhe papunësia lënë vetëm të moshuarit

SPECIALE/ Fshatrat 'fantazmë' të Shqipërisë, emigrimi dhe papunësia lënë vetëm të moshuarit