Donald Veshaj nuk ka qenë aktiv në rrjete sociale, Bora Zemani na zbulon arsyen

Donald Veshaj nuk ka qenë aktiv në rrjete sociale, Bora Zemani na zbulon arsyen

Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Kohëve të fundit është vënë re se Donaldi nuk ka qenë aspak aktiv në rrjete sociale, gjë e cila i ka shqetësuar shumë ndjekësit, të cilët nuk kanë reshtur së dërguara mesazhe Borës për të pyetur rreth arsyes dhe nëse ai ndodhet në një gjendje të mirë shëndetësore apo jo. Së fundmi Bora ka postuar në ‘Instastoryn’ e saj një video së bashku me Donaldin duke na treguar se ka qenë pak sëmurë dhe kjo është arsyeja pse aktori nuk ka postuar në rrjete sociale, por tanimë do të rikthehet si më parë.

“Donaldi nuk ka qenë mirë me të vërtetë, por do postoj…”- tha Bora.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Albini and friends, rrënjët politike të anti-amerikanizmit “shqiptar”

Ylli Pata: Albini and friends, rrënjët politike të anti-amerikanizmit “shqiptar”