Donaldi dhe Bora janë bashkuar? Pamjet e fundit tregojnë çfarë po ndodh me dyshen

Donaldi dhe Bora Zemani janë bashkuar? Kjo nuk është konfirmuar ende nga çifti, megjithatë pamjet e tyre bashkë kanë ngritur këto dyshime. Në sfilatën e sitilistit të njohur Valdrin Sahiti, aktori shfaqet krah Borës. 

Dysha ka qenë kryefjalë e mediave rozë. Donaldi pas daljes nga shtëpia e Big Brother i ka dërguar herë pas here mesazhe publike për një bashkim dhe mesa ia ka arritur të rikthejë Bora Zemanin në krahët e tij, por nuk ka asnjë konfirmim zyrtar nga çifti.

Nuk është hera e parë që përfliten për ribashkim. Jo më larg se para disa ditësh u raportua se Bora ka shoqëruar së fundmi me makinën e saj Donaldin, në një koncert që ai ka pasur në Kosovë. Valdrin Sahiti është një nga krijuesit e modës më të njohur shqiptar në botë. Kujtojmë se ai ka veshur një nga emrat më të njohur te industrisë së muzikës në botë, Beyonce.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Homazhe në Tiranë në nder të 'Heroit të Kosovës' Afrim Bunjaku! Qytetarët ndezin qirinj në sheshin “Nënë Tereza”

Homazhe në Tiranë në nder të 'Heroit të Kosovës' Afrim Bunjaku! Qytetarët ndezin qirinj në sheshin “Nënë Tereza”