Donaldi dhe Bora janë kaq pranë njëri-tjetrit, kjo foto e vërteton më së miri

Donaldi dhe Bora janë kaq pranë njëri-tjetrit, kjo foto e vërteton më së miri

Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Donald Veshaj dhe Bora Zemani duket se janë shumë pranë njëri-tjetrit.

Donaldi ka dalë në foto me Sami Berishën, një nga konkurrentët e 'Për'Puthen', emision i cili prezantohet nga Bora.

Duket se Donaldi dhe Bora do të takohen shumë shpesh në korridoret e Top Channel, pasi nga sa është mësuar vëllezërit Veshaj do të nisin emisionin e tyre më të ri që do të quhet "Më lër të flas".

Donald Veshaj dhe konkurrenti i Për'Puthen, Sami Berisha

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Rritje graduale temperaturash dhe diell, parashikimi i motit për sot

Rritje graduale temperaturash dhe diell, parashikimi i motit për sot