E kritikoi për komentet ndaj vajzës së tij, Zhaklina i ‘përgjigjet’ babait të Kiarës! Poston adresën e psikiatrisë

E kritikoi për komentet ndaj vajzës së tij, Zhaklina i ‘përgjigjet’ babait të Kiarës! Poston adresën e psikiatrisë

Një ditë më parë, babai i Kiarës komentoi sjelljen e vajzës së tij brenda Shtëpisë së Big Brother pas debateve që ajo pati me Efin. Babi i Kiarës pati kritika për opinionisten Zhaklina, pasi sipas tij ka mbajtur qëndrime kontradiktore.

Mbi këto kritika ka ardhur një reagim jo i drejtpërdrejtë nga Zhaklina. Një prej ndjekësve i ka dërguar me mesazh Zhaklinës videon e të atit të Kiarës, ndërsa opinionistja habiti jo me përgjigjen e saj.

Ajo i ka dërguar linkun e shërbimit të psikiatrisë, duke ironizuar kështu komentet e babait të Kiarës. Kjo foto është shpërndarë nëpër rrjet dhe po komentohet shumë nga fansat e Luizit dhe Kiarës.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • serial: 07/04/2023 22:03

  zhaklina mbret. arbri mbret.

  Përgjigju
  • anonim: 08/04/2023 08:44

   Me vjen keq tju kundershtoj ,Arbri po le te themi kompetent, figure publike e njohur, njeri me gjykim te besueshem ,persa i perket Zhaklines me duket gabim nga ana e Top Chanel qe e ka katapultuar nga nje person qe bente virale ne tik tok video aspak edukative ne nje person qe mund te gjykoj te tjeret ,nuk eshte personi i pershtatshem !

  • JamKushJam: 08/04/2023 01:37

   Zhaku s’mund te jap opinion per mardhenie partneresh sepse s’ka arritur te mbaj nje partner afatgjate me te cilin mund te jap dhe te marre mirkuptim dhe te kete jetegjatesi dhe pershtatshmeri karakteresh. Eshte njesoj si nje mekanik te jap opinion te vlefshem per integralet dhe derivativet e funksioneve quadratike!!!!

 • Sondazhi i ditës:

  Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Spahiu në Report Tv: Debati në parlament me Altin Dumanin tregoi nivelin e injorancës së deputetëve

Spahiu në Report Tv: Debati në parlament me Altin Dumanin tregoi nivelin e injorancës së deputetëve