E mbajtën të fshehtë prej vitesh dhe ishin hermetikë për lidhjen e tyre, Flor Mumajesi pozon pranë partneres

E mbajtën të fshehtë prej vitesh dhe ishin hermetikë për lidhjen e tyre, Flor Mumajesi pozon pranë partneres

Flori dhe Liberta

Prej vitesh është përfolur për një romancë mes Liberta Spahiut dhe Flori Mumajesit por asnjëherë nuk ëshë pranuar nga dy personazhet e ekranit

Ara e mbajtën të fshehtë për disa vite deri fundvitin e 2022-shit kur vendosën të dilnin hapur.

Ishte Flori Mumajesi që postoi në rrjetet sociale dhe konfirmoi lidhjen me moderatoren kosovare.

Megjithatë çifti janë treguar hermetikë për lidhjen e tyre dhe fotot së bashku janë të rralla.

Së fundmi moderatorja postoi një imazh krah kantautorit ku duken të lumtur, pas një kërkese të ndjekësve.

“A do na tregosh një foto me Florin Mumajesin?”, e pyeti një fans dhe menjëherë ajo ua plotësoi dëshirën.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Reali dhe Atletico Madrid e mbyllin sezonin me barazim

Reali dhe Atletico Madrid e mbyllin sezonin me barazim