E veshur si zanë, Bora Zemani sfilon për Valdrin Sahitin, në event edhe Donaldi! Çfarë po ndodh me dyshen?

E veshur si zanë, Bora Zemani sfilon për Valdrin Sahitin, në event edhe Donaldi! Çfarë po ndodh me dyshen?

Bora Zemani, Donaldi dhe Romeo Veshaj

Bora Zemani më e bukur se kurrë sfiloi me veshjen magjike të krijuar nga stilisti shqiptar i njohur ndërkombëtarisht, Valdrin Sahiti.  

Në mbrëmjen e prezantimit të koleksionit më të ri të stilistit, ishin të ftuar shumë nga personazhet e njohura të showbizzit, mes tyre Donaldi dhe Romeo Veshaj.

“Zëra” nga mediat rozë thonë se Bora dhe Donaldi kanë mbërritur bashkë në eventin e modës.

Këto thashetheme nuk janë dhe aq pa baza pasi ishte jo më larg se para disa ditësh qe u raportua se Bora ka shoqëruar së fundmi me makinën e saj Donaldin, në një koncert që ai ka pasur në Kosovë.

Valdrin Sahiti është një nga krijuesit e modës më të njohur shqiptar në botë. Kujtojmë se ai ka veshur një nga emrat më të njohur te industrisë së muzikës në botë, Beyonce.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Koncesioni i sterilizimit dhe check up, ish-zëvendësministri i Shëndetësisë dëshmon për herë të dytë në SPAK

Koncesioni i sterilizimit dhe check up, ish-zëvendësministri i Shëndetësisë dëshmon për herë të dytë në SPAK