Elbasan/ Infektohen me COVID 4 gjyqtarë

Foto ilustruese

Këtë të hënë kanë rezultuar pozitiv më COVID-19, 4 gjyqtarë dhe 3 sekretarë në Elbasan.

Mësohet se ata janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe janë vetëkarantinuar në banesat e tyre.


Lajmi kryesor:

COVID-19/ Rekord viktimash sot, 17 humbje jete, 795 raste të reja! Infektohet kryetari i Bashkisë Belsh Arif Tafani, mbyllet çerdhja në Vlorë e Berat


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Cilët janë shkaktarët kryesorë të aksidenteve rrugore?×

Lajmi i fundit

John

COVID-19/Britania e Madhe mbyll kufijtë për 1 muaj, Johnson: Test negativ për ata që duan të hyjnë në vend