Eliminohet finalisti i parë, heq dorë nga ëndrra për çmimin e madh

Eliminohet finalisti i parë, heq dorë nga ëndrra për çmimin e madh

Meriton Mjekiqi është finalisti i parë që u eliminua nga gara për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Moderatori falenderoi publikun që e ka mbështetur gjatë gjithë kësaj kohe, ndërsa u shpreh se përvoja në reality show e ka ndryshuar dhe e ka bërë më të pjekur.

“Nuk e kam një analizë konkrete pse jam më pak i votuar, por falënderoj publikun që më ka votuar. Jam shumë i lumtur që kam ardhur deri në këtë pikë. Jam përmirësuar me veten. U rrita shumë, jam një Meriton me shumë durim, i matur, i pjekur”, u shpreh ai pas eliminimit, ndërkohë që me të mbërritur në studio nxitoi të puthte Ilnisën, me të cilën nisi një romancë në shtëpi.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:



×

Lajmi i fundit

Kuvend/ Kreu i SPAK: Pasi të kemi numrin e nevojshëm të prokurorëve, do hapim zyra të SPAK në rrethe

Kuvend/ Kreu i SPAK: Pasi të kemi numrin e nevojshëm të prokurorëve, do hapim zyra të SPAK në rrethe