Engjëllore dhe me gjoks të madh! Kejvina Kthella provokon sërish rrjetin (FOTO)

Engjëllore dhe me gjoks të madh! Kejvina Kthella provokon sërish rrjetin (FOTO)

U largu nga  emisioni ‘Xing’ për t’i dhënë vetes një mundësi më të mirë në Itali. Bukuroshja shqiptare ndërkohë po vazhdon të pozojë si modele dhe nga ato më provokueset.

Këtë herë ajo ka pozuar me pamjen e saj të ëmbël dhe sensuale por pa anashkaluar ekspozimin e gjoksit bombastik. Një aset ky për të cilin bukuroshja gjithmonë është komentuar pasi e ekspozon me ‘krenari’.

 Brenda pak minutash ajo ja ka dalë të marrë një numër të konsiderueshëm pëlqimesh dhe komente që e duartrokasin për pamjen e saj.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Sportist: 21/03/2019 18:20

  Sa ka shku kilja e silikonit? Asht kuotu ene nburs silikoni.

  Përgjigju
 • rambo: 21/03/2019 15:45

  U qyqja si je bo moj Kthjella si shtojz=ovalle...

  Përgjigju
 • Ben: 21/03/2019 14:08

  Dy llafe te thote kjo,ta shkrhef complet.Sa te flasi,te iken qejfi.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Zbardhen emrat e 7 kandidatëve për bashkitë e Gjirokastrës, rikandidojnë 5 prej kryetarëve aktualë

Zbardhen emrat e 7 kandidatëve për bashkitë e Gjirokastrës, rikandidojnë 5 prej kryetarëve aktualë