Ermal Mamaqi vizitë në burg
Noizy-it: Na sillni cigare

Ermal Mamaqi vizitë në burg<br />Noizy-it: Na sillni cigare
Është folur shumë gjatë këtyre ditëve në media për arrestimin e këngëtarit Noizy, pasi u zbulua një video ku ai shihet të qëllojë në ajër më pistoletë.

Ndërkohë që Noizy është liruar, nuk ka munguar as shndërrimi në humor i kësaj situate nga  humoristi, Ermal Mamaqi, i cili i ka bërë një vizitë në “burg” Noizy- it dhe u ka kërkuar nëpërmjet një videoje fansave që të shkojnë  t’i vizitonin dhe tu çojnë cigare.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Infeksionisti Tritan Kalo: Pas pensionit rikthehem në Kanada! Interesat e partisë prevalojnë mbi profesionalizimin

Infeksionisti Tritan Kalo: Pas pensionit rikthehem në Kanada! Interesat e partisë prevalojnë mbi profesionalizimin