Euro 2024/ Sot Itali - Shqipëri, ja formacionet e mundshme që do përballen sonte në fushë

Gazetari i njohur i sportit në Report Tv, Andi Kapxhiu në emisionin 'Minuta Zero' zbulon dhe formacionet e mundshme Itali – Shqipëri që do të përballen sot në stadiumin “Signal Iduna Park” të Dortmundit në Gjermani.

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë 

Formacioni i mundshëm italise

 

 

Zyrtarisht pritet që formacionet të bëhen publike pak minuta para ndeshjes. 

S.G/I.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten