POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Fansat e presin ne skenë, Flor Mumajesi nga spitali: Kush na mallkoi?! (Video)

Kantautori Flori Mumajesi

Kantautori shqiptar mesa duket nuk është ndjerë mirë dhe ka përfunduar në spital. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak orë më parë, dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë Flori Mumajesi me anë të një videoje që ka postuar në Instastory.

Ai shfaqet në ambjentet e një spitali teksa merr serum. Ndërkohë këngëtari dëgjohet duke thënë: "Kush na mallkoi?!" Mbrëmjen e sotme fansat presin që Flori Mumajesi të performojë në skenën  e”Kënga Magjike”, kështu që producenti duhe ta marrë veten.

 

 

fl.mi.
Komento