Françeska-Heidit: Merr vëmendje me Romeon se s’po bën gjë tjetër

Françeska-Heidit: Merr vëmendje me Romeon se s’po bën gjë tjetër

E teksa banorët e shtëpisë më të ndjekur, ‘BBV3’, janë zgjuar, Françeska dhe Heidi janë përfshirë në një debat të ashpër me njëra-tjetrën.

Kjo pasi Françeska pretendon se Heidi është shprehur se ndjehet ‘e përndjekur’ nga Françeska e ndërsa kjo e fundit ka thënë: ‘Po ti qenke kokrra e mashtruses’, e cila solli të qeshura në shtëpi.

E më pas siç duket biseda ka agravuar mes tyre duke kaluar në ofendime dhe tone të lartë të zërit.

“Gjej krakter. Kur të gjesh karakter hajde fol me mua, se për gjë tjetër je bosh fare! Rri aty, merr vëmendje me Romeon se gjë tjetër s’po bën.’- ka thënë Françeska.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pronat shtetërore mund të shkëmbehen me private, si e vlerësoni ligjin?×

Lajmi i fundit

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)