Gafa e deputetit të PD që po bën
xhiron e rrjeteve sociale/ VIDEO

Gafa e deputetit të PD që po bën<br />xhiron e rrjeteve sociale/ VIDEO<br>
Deputeti i PD, Klevis Balliu ishte i ftuar në ‘Opinion’ për të komentuar librin e ri që është botuar mbi sekretet e ‘’Shtëpisë së Bardhë” dhe Donald Trumpin, ndërsa në një moment është shprehur se “Ky libër është bërë para se të botohet “.

Gafa ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, pasi logjikisht çdo libër shkruhet dhe më pas botohet. Ky është mandati i parë i Balliut në Kuvendin e Shqipërisë, ndërsa nuk është herë e parë që me thëniet e tij bën xhiron e medieve sociale. 

d.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Kurti nesër në Tiranë, takim me Ramën! Marrëveshja me Serbinë në fokus të bisedimeve

Kurti nesër në Tiranë, takim me Ramën! Marrëveshja me Serbinë në fokus të bisedimeve