Greqi/ Iu gjet drogë në banesë, arrestohen një çift shqiptarësh dhe një greke

Një çift shqiptarësh dhe një 17-vjeçare greke kanë rënë në prangat e policisë greke.

Pas një kontrollit që kjo e fundit ka bërë në banesën e çiftit, 48-vjeçarit dhe 24-vjeçares u gjetën 34 kg e 294 gram marijuanë.

Policia sekuestroi lëndën narkotike , 7750 euro dhe një motor.

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen